Bizi Arayın +90 (543) 698 29 67

Basında Wolver

 • Automechanika Dubai 2018 Şirketinde Wolver

  Automechanika Dubai 2018 şirketinde Wolver

  Üç günlük yıllık etkinliğin 16. baskısı, Dubai Uluslararası Kongre ve Sergi Merkezi'nde, 3 Mayıs'ta, 146 ülkeden 27.639 ziyaretçinin kapılarını karşıladı. Ticaret, bayiler, atölye sahipleri ve endüstri profesyonelleri geniş bir alana yayıldı. 61 ülkeden 1.812 katılımcı tarafından sunulan ürün, çözüm ve hizmet yelpazesi.

  “Automechanika Dubai 2018'in endüstri yanıtından çok memnunuz,” diyor Messe Frankfurt Orta Doğu organizatörü Ahmed Pauwels. “Katılımcı standları çok yoğun geçti ve aldığımız geribildirimler, ziyaretçilerin bu yıl içinde geldikleri yer açısından daha fazla coğrafi erişimin olması, bu da paydaşlarımızın iş bağlantılarını ve dağıtım ağlarını genişletmeye devam etmeleri için çok önemli.

  Pauwels, “Bölgesel oto yedek parça pazarının geleceğini şekillendiren yeni ürün ve çözümlere dikkat çekmek istedik ve bu noktada yeni İnovasyon Bölgemiz çok popüler oldu.” Diye ekledi. “Automechanika Dubai, oto servis endüstrisindeki önde gelen global oyuncuların yeni iş ortaklarını duyurmak için bir platform olarak görmekte ve iş başarısının kolaylaştırıcısı olarak önemli rol oynamasını görmekte çok başarılı”.

  Wolver Lab GmbH , yolcu, ağır iş arabaları, arazi araçları ve endüstriyel yağlar için en son yağ ve yağ ürünlerini sundu. Automechanika Dubai, ortaklarımıza doğrudan konuşmak ve onların değişen ihtiyaçlarının farkında olmak için harika bir fırsattır. Automechanika Dubai 2018'de genişlemek ve çok sayıda yeni potansiyel potansiyele sahip olmak istiyoruz, bu yüzden büyük bir başarı oldu.

  Automechanika Dubai programı ayrıca, Renault, WABCO ve Beissbarth gibi global oyuncuların otomotiv teknolojisinde yeni bir çağda yer alan en son ürünlerini sunduğu Yenilik Bölgesi'nin öncülüğünde MEA otomotiv satış sonrası pazarının bugünkü ve geleceğine daha fazla bakış açısı sundu . Automechanika Akademi, akıllı, bağlantılı, sürdürülebilir ve akıllı ticari araçlardaki en son gelişmelerin spot ışığı altında olduğu 1. Akıllı Ticari Araç Orta Doğu Konferansı'nı da sundu. Automechanika Dubai'nin 17. baskısı 10-12 Haziran 2019 tarihleri ​​arasında Dubai Uluslararası Kongre ve Sergi Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

 • Wolver Kalite Koruma Sistemi.

  Wolver Kalite Koruma Sistemi - yeni bir koruma seviyesi.

  Benzersiz ambalaj - Wolver ürünleri için her zaman bir kimlik olmuştur. Teneke kutuların kullanımı, teneke kutuların üstündeki logo kapağı ve kapakta, her ürün için ayrı bir tasarım. Tüm bu unsurlar ürünlerimizin sahteciliğe karşı güvenilir bir şekilde korunmasını sağlar.

  Bununla birlikte, TM Wolver'in dünyadaki artan popülaritesi bizim için yeni zorluklar yaratıyor. Müşterilerimize göz kulak oluyoruz, Wolver ürünlerinin orijinalliğini her alıcıya çevrimiçi olarak kontrol etme fırsatı veriyoruz. Yeni koruma sistemi - Wolver Kalite Koruma Sistemi olarak adlandırıldı .

  2018'den başlayarak tüm Wolver ürünlerine yeni bir etiket yerleştirildi. Dışarısında , sistemin web sitesine bağlantı içeren bir QR kodu bulunmaktadır - http://CHECK.wolverlab.de .

  Etiketin altında, üretim sırasında elde edilen benzersiz bir ürün kodu yer aldı. Bu kodu sistem web sitesine girerek ve onay aldıktan sonra - herhangi bir Wolver ürününün gerçekliğini doğrulayabilirsiniz.

  Wolver Kalite Koruma Sisteminin uygulanmasının taklitlerden korunma için etkili bir araç olacağından eminiz Müşterilerimiz, yüksek kaliteli orijinal Wolver ürünü kullandığından emin olacaklardır.

 • Yağınızın yeni koruma seviyesi!

  Yağınızın yeni koruma seviyesi!

  Wolver Lab şirketi, teneke kutulardaki tüm ürünlerimizin tasarımında yenilikçi değişiklikler hakkında ortaklarımızı ve tüketicilerimizi bilgilendirmekten mutluluk duyar. Modern tasarımı ve sağlam sahtecilik korumasıyla her zaman en iyi şekilde ayrılan firmamızın ürünleri, yeni bir tasarım öğesi ile daha da üstündür.

  Şu andan itibaren kutuların 1L / 4L / 5L renkli üst tabanı, ürünlerimize yeni bir vurgu katacak ve ürünün cazibesini artıracak olan metalize kırmızı renkte eklenecektir. Ayrıca, bu iyileştirme sahteciliğe karşı ekstra koruma sağlayacaktır.

  Önümüzdeki ay şirketin müşteri yeni tasarımında bazı ürünler alacak ve eski tasarımdaki tüm teneke kutularda çalıştıktan sonra 2018 yılı başında, güncellenmiş tasarımda tüm Wolver ürünlerini tedarik etmeyi planlıyoruz.

 • Auverechanika Dubai 2017 uluslararası fuarında Wolver Lab GmbH.

  . Auverechanika Dubai 2017 uluslararası fuarında Wolver Lab GmbH.
  Auverechanika Dubai 2017 uluslararası fuarında Wolver Lab GmbH. 7-9 Mayıs, Wolver Lab GmbH geleneksel olarak Automechanika Dubai 2017 özel sergisinde yer aldı. Automechanika Dubai - otomobillerin ve özel makinelerin satış sonrası hizmetlerine adanmış Orta Doğu, Hindistan ve Afrika'daki en büyük sergi. 25 ulusal pavyon ve 40 uluslararası kuruluşun sergileri de dahil olmak üzere 58 ülkeden 2 bini aşkın katılımcı, standlarını 48.000 metrekarelik bir alana yerleştirdiler. Automechanika Dubai, otomobiller için inovatif ürünlerle ilgilenen ve otomotiv endüstrisindeki son trendleri takip eden ziyaretçilerin ilgisini her zaman dikkat çekiyor. Wolver Lab GmbH'nin standı, Dubai Dünya Ticaret Merkezi'nin Alman Pavyonu'nda bulunuyordu. Fuarda, en son ürünleri ve Wolver'ın motor ve şanzıman yağları alanındaki en iyi satıcıları, yol ve özel ekipmanlar için yağlama gresleri ve servis sıvıları sunuldu. Sergi sırasında Wolver Lab GmbH, Wolver ürünlerini Orta Doğu ve Afrika'ya tedarik etmek için uluslararası ortaklarla bir dizi görüşme yaptı. Wolver dünya coğrafyasını genişleterek, kanıtlıyoruz: Wolver - Almanya'da yapıldı. Profesyonel olarak her yerde çalışır.

 • Şirketin yeni ön bürosu

  Şirketin yeni ön bürosu

  Şirketin yeni ön bürosu

  Değerli ortaklarımız! Wolver Lab şirketinin yeni ofisinin açılışı hakkında sizi bilgilendirmekten mutluluk duyuyoruz. Köln'ün iş hayatının kalbinde yer alan Kranhaus South'un iş merkezinde.

  Şirketimizin büyümesi, müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin sürekli olarak büyümesi bizi, operasyonel ve temsil işlevlerinden sorumlu olacak ayrı bir ön büro açma zorunluluğuna götürdü. Bu, teknik uzmanlarımızın mevcut Wolver Lab tesisleri üzerindeki araştırmalara ve mevcut operasyonlara konsantre olmasına yardımcı olacaktır.

  Şirketin yeni ön ofisi, bizi laboratuar bölümleri ve operasyonel ve temsil bürolarının çalışmalarını belirgin bir şekilde bölüştürmek ve müşterilerimiz ve ortaklarımızla işbirliğini kolaylaştırmak için bize yardımcı oluyor.

  Şirketimizin yeni ofisine hoş geldiniz!

 • Wolver gresleri için yeni aletler.

  Wolver gresleri için yeni aletler.

  Wolver gresleri birçok ülkede ve birçok ekonomi alanında yaygın olarak kullanılmaktadır. Ancak, tüm son kullanıcılar için ortak bir özellik vardır - bunlar gres uygulayıcıları ve gres tabancaları gibi özel gereçler gerektirir.

  Müşterilerimiz için Wolver yağlarının kullanımını basitleştirmek amacıyla bir dizi belirlenmiş gereç hazırladık. Bundan böyle müşterilerimize gres uygulayıcıları ve gres tabancaları ile sevk etmeye hazırız. Uygulaması ve özellikleri ile ilgili tüm bilgileri aşağıda bulabilirsiniz:

  Wolver Gres Aplikatörü. Gres aplikatörü, yüksek basınçlı bir tabanca kullanılamazsa dağıtım gresini daha kolay hale getiren kullanışlı bir araçtır. Aplikatör ile, gres ile doğrudan temas etmeden rulman ve dişli çarkları gibi açık yüzeylere gres sürün. Gres uygulamasından sonra, aplikatör kullanımda değilken yağ sızıntısını önlemek için beraberindeki kapak ağzına konur.

  Açıklama: Metal çekirdekli hafif plastik aplikatör.

  Wolver Gres Tabancası. Gres tabancasının amacı, belirli bir noktaya yağlayıcı uygulamaktır. Hangi, genellikle yağ kanalları tarafından bölünmüş ve bu nedenle yüksek basınç gerektirir. Bu, sökülmeden mekanizmayı yağlamak için bir fırsat verir.

  Açıklama: Kartuş içinde veya onsuz yağlama için demir gövdeli dip. Alüminyum Döküm başlığı hava tahliye valfi ile donatılmıştır. Rahat kullanım için manivela kolunda yumuşak kauçuk kavrama. 6.000 PSI / 413 BAR geliştirir. Yüksek görünürlük turuncu toz kaplamalı kaplama. Dikkat : Gres tabancası kullanırken daima koruyucu gözlük takın.

  Müşterilerimize gres kapları takarak, aşağıdaki avantajları yaşayacağını umuyoruz:

  • Hassas dozaj ve tam kullanım tüketimi% 35 oranında azaltır
  • Kullanışlılık ve yüksek kullanım kültürü, zamanın% 30'una kadar tasarruf sağlar.

  Dikkat: Aşırı yağ, zeminde bırakılırsa, alet veya ekipman kayganlaşan ve güvenlik kurallarını ihlal eden yüzeyler oluşturabilir.

 • Yeni motorol katkıları


  Yeni motorol katkıları

  Wolver, seyreltilmiş motor yağının viskozitesini arttırmaya yönelik yenilikçi bir ürün geliştirdi. Özellikle önemli motor aşınması ve aşırı yüksek sıcaklıklarda yağ seyreltmesi oldukça yaygındır. Bu sorunları hemen çözmek için Wolver, yeni bir kalınlaştırıcı katkı maddesi olan Wolver Oil Stabilizer'ı piyasaya sürdü. Eyleminin mekanizması çok kolay, ancak etkilidir.

  Sürücü, şişenin içindekileri yağ doldurucusuna eklemeli ve motorun 3-4 dakika rölantide çalışmasına izin vermelidir. Yağ viskozitesi geri yüklenecek ve yol probleminizin yerine 1000 km mesafede olsa bile servis istasyonuna ulaşabileceksiniz.